mŮJ PŘÍBĚH

Jsem mladá žena, která se nebála jít za svými sny, pracovat na sobě a změnit svůj život o 180 °.

Vždy jsem hledala za věcmi „něco víc“. Nedávalo mi smysl žít život, který jsem během dospívání viděla kolem sebe. Nechtěla jsem sedět 24/7 v kanceláři a dělat práci, která mě nejenom obírá o můj drahocenný čas a energii, ale také o psychické zdraví.  

Tohle byla realita, kterou jsem viděla všude kolem sebe a věděla jsem, že nechci, aby se stala také tou mou.

Věděla jsem, že tu nejsme přece proto, abychom stále jenom dřeli a těšili se jednou ročně na dovolenou. Chtěla jsem dovolenou žít 365 dní v roce. Chtěla jsem dělat to, co mě bude naplňovat, bavit, abych se každý den mohla na svou práci těšit a využít svůj potenciál naplno

Prošla jsem si cestou, která byla nahoru a dolu, budovala si svoje sebevědomí a víru v to, že dokážu všechno, co si budu ze srdce přát.

Prošla jsem si různými kurzy, semináři, ceremoniemi, ale to nejdůležitější jsou zkušenosti z každodenního života. Nikdy jsem neztratila motivaci jít si za tím, co si přeji. I v těch nejtěžších chvílích jsem se dokázala zvednou a začít znovu. Protože jsem vždycky uvnitř věděla, že si zasloužím víc. Všichni si zasloužíme víc. 

Vytvořila jsem si svůj život snů. Stále si ho tvořím a posouvám se. 

Život snů pomáhám tvořit i ostatním ženám. Jsem holistická koučka, která vede ženy ke své síle, aby poznaly své dary, schopnosti a vytvořily si svou vysněnou realitu.

Vedu také ženské kruhy, Léčivé meditace, kakaové ceremonie.

S láskou Tě provedu cestou za Tvými sny

Kristý

Sleduj mě
Pro více inspirativního obsahu

Copyright © 2021 Kristýna Rássová | Zapsána v živnostenském rejstříku | IČ: 09272232