Kdo jsem?

O mně

Kristýna Rássová

Jmenuju se Kristýna Rássová a jsem především člověk, který miluje svůj život. Už několik let jsem na vlně osobního rozvoje, který mi ho obrátil o 180 stupňů a já začala žít vědoměji. A protože si jdu každý den za svými sny a plním si je, můžeš právě číst můj blog. 

Dlouhou dobu jsem byla ten typ člověka, který se stále hledá. Snad každý měsíc jsem měnila názor na to, co chci v životě dělat a nakonec bezradná prohlásila, že raději nic. Stále jsem hledala svojí cestu. Až když jsem odstranila myšlenkové vzorce typu:

  • Tuhle práci nemůžu dělat, protože mi nikdo dobře nezaplatí.
  • Co by na to řeklo okolí? Rodiče?
  • Co když to nevyjde?
  • To nezvládnu.

Už jako malým dětem nám společnost, rodina, okolí podsouvá podobné myšlenky, díky kterým si připadáme nedostateční. Důležité je, uvědomit si je a začít s nimi pracovat. Spoustu těchto nefunkčních programů jsem vymazala, začala poslouchat svoje srdce a šla si za tím, co si opravdu přeji. Věřím, že se v tom spousta lidí najde.

A protože miluju motivování, inspirování a sledování lidí na jejich cestě, rozhodla jsem se založit tenhle blog, kde chci sdílet svojí vlastní cestu a psát o věcech,  které mně samotné neskutečně pomohly, a které miluji

Mám za sebou nespočet seminářů, webinářu, programů na téma osobního rozvoje a asi tak tunu přečtených knih. Nabité informace z nich se snažím aplikovat do denního života a také je sdílet s Vámi tady na blogu nebo přes instagram. 

Před dvěma lety jsem si udělala kurz instruktora jógy. Protože jóga je další moje obrovská vášeň, můžeš mě najít v jógových studiích: Yoga Bali na Proseku, v Lázních Toušeň ve studiu Najdi klid nebo si zakoupit mou on-line lekci zde na webu. Také je možnost zajít ke mně na kakaovou ceremonii. 

 

Jsem Kristý, těší mě.

 

RYT 200 Hatha jóga

Sleduj mě
Pro více inspirativního obsahu

Copyright © 2021 Kristýna Rássová | Zapsána v živnostenském rejstříku | IČ: 09272232