Každý jsme někdy zažili situaci, kdy přišla do místnosti žena, která i přes to, že se zdaleka nepodobala modelce, vyzařovala krásnou ženskou energii, sebejistotu a byla magnetem na veškerou pozornost. Jak je to možné?

Tenhle magnetismus a sexappeal zdaleka není o vzhledu, ale o sebejistotě, sebevědomí a lásce k sobě.

Jak v sobě ženský magnetismus probudit?

1. Přijmout svou ženskost

V dnešní době spoustu žen jede v mužské energii. Soustředí se na cíl a jdou si za ním hlava nehlava. Přitom ale zapomínají, že žena kvete úplně v jiném nastavení.

Pro nás není úplně nejlepší nápad nastavit si přesný harmonogram na celý měsíc a držet se každého detailu. Tak, jak se žena mění v souladu s jejím cyklem, se mění i její výkonnost a chuť do práce a kreativita. Potřebujeme mít volnou ruku, nacítit se každý den na situaci a intuitivně jednat. Když žena koná podle toho, jak se zrovna cítí, je v souladu sama se sebou, nejvíc tvořivá a ve své síle.

2. Milovat se, a to i své nedokonalosti

Nejpřitažlivěji žena působí, když se opravdu miluje a je sebejistá i se svými „nedostatky“. I když nevypadá zrovna nejlépe, má zrovna mastné vlasy, na sobě oblečené tepláky, ale přesto zná svojí cenu a chodí se vztyčenou hlavou. Magnetická žena se miluje, i když je v jakékoliv situaci.

3. Být sladěná se svým cyklem

Naladit se na svůj cyklus, vědět kdy jsem v jaké fázi a podle toho přizpůsobit svůj program. Někdy žena potřebuje odpočívat, opečovat se a někdy pro změnu pracovat a tvořit 24/7! Každá to máme jinak a žena, která přijímá svou ženskou esenci a chce ji kultivovat, musí být se svým cyklem ta nejlepší kamarádka.  Dávat sama sobě to, to co zrovna potřebuji, je to hezčí, co si můžeme dát.

4. Být přirozená

Pokud chceme být ženské, smyslné a magnetické, tak tahle cesta vede přes přirozenost. Ať už je přirozenost ve sféře chování nebo ve vzhledu, přirozená ženská krása má vždycky navrch!

5. Umět si říct o pomoc

Upustit názor, že všechno zvládnu sama a jednoduše dát prostor pro pomoc. Ač mluvíme o fyzické síle, které má naše ženské tělo přirozeně méně, nebo o pomoc s denními činnostmi. Naučme se přijímat a nechat se opečovávat i od ostatních! Všechny si to zasloužíme!

6. Sesterství

Nevidět ostatní ženy jako konkurenci, na kterou bychom si měly dát pozor, ale naopak jako sestry, které tu můžou být pro sebe a navzájem si pomáhat. Umět ocenit ženskou krásu vnitřní, tak vnější nejen u sebe, ale i u ostatních.

Sleduj mě
Pro více inspirativního obsahu