Úplně všechno na světě má nějakou vibraci, ať je to člověk, kus nábytku nebo jídlo. Celý náš svět se skládá z vibrací, z pulzující energie.

Nyní jsme v období, kdy se naše planeta převibrovává. Už je to na spadnutí. Cítí to každá bytost, ač nevědomě nebo vědomě. Žijeme v nízkých vibracích, v hrubé hmotě, ale teď nastávají obrovské změny, které už nelze zvrátit.

Je víc než vhodné se tomuhle procesu nebránit, ale naopak mu jít naproti. Myslím, že je každému jasné, že ke zvýšení vibrací je potřeba pracovat se svou myslí, ale o tomhle tento článek není. Sepsala jsem pár šikovných tipů, které můžete zařadit do svého života. Jsou to kolikrát maličkosti, obyčejné věci, které když zařadíte do svého denního života, poznáte rozdíl. 😊

• Drahé kameny, minerály

Nejenom, že jsou krásné, ale jsou známé tím, že tyto kameny mají vysokou čistou vibraci. Jen když si je vezmete do ruky, ucítíte to.

Doporučuji si jich pár pořídit a dát je do různých místností ve vašem domově. Pomůžou harmonizovat prostor i vás.

Na výběr je obrovské množství druhů kamenů, zvolte ty, které vám jsou jednoduše sympatické a hned vám padly do oka. Právě oni budou ty pravé.

• EO – esenciální oleje

Opět krásná věc, která vám může pomoct naladit se na vyšší vibrace. Esenciální olejíček si můžete koupit podle určitých účinků nebo opět dát na svou intuici.

Doporučuji dát si ráno, když vstáváte, pár kapek na spánky a do dlaní. Nadechnout se z nich. A naopak večer, přidat olejíček do teplé vany.

• Očištění prostoru

Své vibrace můžete zvýšit i pravidelným čištěním prostoru, v kterém žijete. Stačí použít nějaké vykuřovadlo (třeba vykuřovací svazek či vonnou tyčinku).

Otevřete všechna okna a nechte prostor pořádně zakouřit a následně vyvětrat. Můžete si pustit na YouTube hudbu, která je určená přímo na očistu prostorů nebo odříkávat nějakou mantru. Zaměřte se především na ložnici. V té bývá nejvíce zanesená energie.

• Afirmace

Není nic jednoduššího. Vymyslete si nebo vyhledejte afirmace, které budou vašemu srdci nejbližší. Párkrát za den si je opakujte. Výsledky se dostaví okamžitě. 😊

• Příroda

Každý ví, že pobyt v přírodě je pro člověka nezbytný k psychickému tak fyzickému zdraví. Nejen, že zelená barva má na nás pozitivní vliv a pomáhá nám vyplavovat ty správné hormony, ale i krásné vibrace rostlin a stromů na nás mají velký vliv. Myslete na to a snažte se zařazovat procházky v parcích, lesích.. do svého denního programu.

• Pokojové rostliny

K harmonizování vašeho domova si pořiďte rostliny. Nejlépe je dejte do každé místnosti.  Má to nespočet benefitů a jedním z nich je zkvalitnění ovzduší ve vašem domově. Takže nádech a výdech.

• Vysokofrekvenční
/vysokovibrační hudba

Ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte… pusťte si vysokofrekvenční zvuky. Spoustu jich najdete na YouTube.

• Cvičení

Pravidelné cvičení vám s vibracemi také pomůže, po cvičení tělo vyplavuje hormony štěstí, což znamená, že budete šťastnější (tím vám budou stoupat vaše vibrace).

• Vystavování se slunci

Zkuste se každý den na chvilku zastavit a jen vědomě nasát energii ze Slunce. Hned se budete cítit lépe a pomůže vám to i s vaším cirkadiálním rytmem.

• Solná lampa

Pořiďte si solnou lampu. Je to krásná dekorace, a navíc pomůže s kvalitou vzduchu i vibracemi.

• Čistá domácí strava – vaření s pozorností a láskou

To, co do svého těla dáváme, tím jsme. Zaměřte se na potraviny, které jsou vysokovibrační – pěstované s láskou, bez chemie.

Také když vaříte, uvědomte si, jaké u toho máte myšlenky. Vaříte vědomě a s láskou? Nebo u toho přemýšlíte nad všedními problémy života? Je důležité zaměřit se na to, co do jídla při přípravě vkládáme za energii.

• Meditace

Stav, kdy máme čistou mysl a napojujeme se na svůj vnitřní zdroj. Meditace má obrovský vliv na naše vibrace. Věnujte ji aspoň 10 minut denně.

 

S láskou

Kristý

Sleduj mě
Pro více inspirativního obsahu