Tvůj KURZ MANIFESTACE od A do Z

Od přání ke skutečnosti

1. LEKCE

Úvod

Vítám Tě uvnitř kurzu! Nebudu Tě nudit dlouhým úvodem, je mi jasné, že se do toho chceš vrhnout naplno, ale přece jenom pro tebe mám pár důležitých bodů a doporučení. 🙂 

Aby pro Tebe byl kurz co nejvíce obohacující, a naučil Tě, jak se dá tvořit – ovlivňovat realita, jak si úspěšně plnit sny, je důležité…

 1.  Kurzem můžeš procházet vlastním tempem, ale zároveň je potřeba nepřeskakovat jednotlivé lekce. Můžeš si každý den udělat jednu lekci, nebo jednu každý týden – četnost je na Tobě. Ale pokud se jednou do kurzu pustíš, tak ho dodělej až DO KONCE. Jen tak ti přinese vysněné ovoce. 🚀
 2. U lekcí neplatí jedním uchem dovnitř, druhým ven – nejde o to, jen si je poslechnout, ale pochopit, PROŽÍT. Dělej si z každé lekce výpisky a to, co se v lekci naučíš aplikuj do reality. Pozoruj dané principy okolo sebe, ve svém okolí. Asi to znáš sám/a, nejlépe se učí v praxi, teorie je jen část. 🙂 
 3. Většina z nás je od dětství vedena k tomu, abychom zodpovědnost za svůj život stále odevzdávali někam ven. Proto ber vzdělávání se v manifestaci, jako když se učíš nový jazyk. Když se učíš španělsky, také hned po první hodině nebudeš znát všechny slovíčka a skladby vět. Než se rozmluvíš a bude to pro Tebe přirozené, tak to bude chvíli trvat. Bude to chtít určité odhodlání, zkoušení a trpělivost. 🏋️‍♂️
 4. Jdi do akce. Pokud zůstaneš jen u teorie a nebudeš dělat reálné kroky, nezmění se nic. Pokud opravdu chceš, aby se tvoje sny naplnily, musíš se k nim rozejít. Proto praxe je v tomhle kurzu bod, na kterém vše stojí a padá.
 5. Užij si to! Tady se neučíš témata jako ve škole, která ti k ničemu nebudou a nebo tě nezajímají. Jsi v kurzu, kde se budeš učit, jak pracovat se svou myslí, vybírat si realitu svých snů…tak si to užij naplno!✨🌴

✏️ Urči si jeden sešit, který budeš používat po čas kurzu a zapisuj si do něj výpisky z každé lekce a důležité myšlenky, které tě během napadnou. 

Vyplň si úvodní pracovní list. Kdyby se stalo, že by ti během kurzu došla motivace, vrať se k němu.

MODUL 1. ~ Dokončeno
20%

2. LEKCE

Manifestace aneb Jak se tvoří realita

Obecně si můžeme si vybrat 2 hlavní cesty životem : oběť x tvůrce, osud x svoboda. Pokud jste v tomto kurzu, zvolili jste si pozici tvůrce a podstatu svobodného výběru.

 • Vše okolo nás má energetickou podstatu – vše na světě je jen forma energie. I my sami jsme vlastně jen energie.
 • Naše myšlenky tvoří náš život. Na co myslím, to se mi potom zobrazuje v i mojí realitě.
 • Všem činům předchází myšlenka. Je to první krok, základ všeho, co okolo sebe právě teď vidíte.

Pokud se budu každý den na svět dívat přes černé brýle, budu neustále myslet negativně, budu se tak i chovat. Budu dělat špatná, negativní rozhodnutí a moje realita tomu bude odpovídat. Protože to jak myslím = tak se cítím = to žiju ve svém životě.

Rozum nedokáže sám do sebe vymyslet nic nového. Dokáže pracovat jen s informacemi, které již dostal a z nich je schopen vytvořit cokoliv. Ale inspirace, geniální nápady, aha momenty – ty přichází vždy z podvědomí, z informačního pole.

V informačním poli je vše už dávno napsané, všechny varianty, scénáře vašeho života.  Varianty, kdy jste bohatí, chudí, kdy máte děti, nemáte..kdy děláte práci, která vás baví každý den, ale i varianty, kdy celý život pracujete někde, kde vás to doslova zabíjí. Jednoduše každá varianta vašeho života, kterou si umíte představit už existuje. Vy jste od ní ale buď hodně daleko nebo se k ní přibližujete (svými myšlenkami, rozhodnutími, činy., vnitřním nastavením..)

Vy si jen vybíráte, jakou budete žít. 

✏️ Jeden den pozoruj, jaké myšlenky během dne máš. Sleduj jestli převažují myšlenky, které jsou prospěšné nebo neprospěšné. Nastav si klidně každou hodinu budík a UVĚDOM si, na co myslíš, a jak se cítíš.

MODUL 1. ~ Dokončeno
40%

3. LEKCE

Jak vypadá tvůj ideální život?

✨Než si pustíš video k lekci a vrhneš se do úkolu, tak si projdi vedenou meditací na naladění se na svá přání.✨

Pár pravidel k tomuto úkolu…

 1. Jakékoliv limity (peněz, možností, času, zdraví, čehokoliv..) tu nemají místo, dej je úplně na stranu. Přemýšlej BEZ limitů.
 2. Negativní přesvědčení o sobě tu také nemají ŽÁDNÉ místo. Můžeš cokoliv, dokážeš cokoliv, na cokoliv jsi dostatečně dobrá/dobrý!
 3. Zapoj svou fantazii!
 4. Detaily. Vše rozepsat do těch nejmenších detailů. Je to popis tvého ideálního života! Vykresli si ho, jak nejlépe umíš. Popiš své pocity, které máš ve svém ideálním životě.
 5. Napiš si harmonogram tvého běžného dne ve tvém ideálním vysněném životě.
 6. Piš v přítomném čase. Já mám..Já se cítím..Já dělám..

✏️ Vyhraď si čas alespoň 20-30 minut času jen pro sebe a ponoř se do svého ideálního života naplno!

Meditace 🧘‍♀️ | Co si ze srdce přeji - naladění se na svá přání
MODUL 1. ~ Dokončeno
60%

4. LEKCE

Moc našeho podvědomí

Naše podvědomí je takový harddisk, kde jsou uložené všechny naše vzpomínky, myšlenkové vzorce/programy,  automatické činy,  to čemu věříme… jednoduše je to obsáhlá databáze informací.

Myšlenkový vzorec je zažitý způsob reagování na určitou situaci. 

Během dne, kdy jsme v mozkových vlnách Beta (bdělý stav, logické myšlení) nemáme ke svému podvědomí takový přístup. Ale naopak v mozkových vlnách Alfa – uvolnění (při odpočinku, relaxaci, meditaci..) nebo ve vlnách Theta – hluboké uvolnění (stav těsně před usnutím, hluboká meditace..) máme přístup k podvědomí mnohem větší. Proto jsou meditace tak moc účinné v mnoha sférách – například i k přepisování našich myšlenkových vzorců nebo zjištění myšlenkového vzorce, o kterém jsme ani nevěděli, ale ovlivňoval nám značnou část života.

90% našich myšlenek, je každý den úplně stejných. Pokud každý den myslíme víceméně naprosto totožně, nemůžeme se divit, že se náš život nijak zásadně nemění

Styl našeho myšlení je pevně zakotvený v našem podvědomí. Proto změna myšlení není krátkodobá záležitost, ale dlouhodobá práce, která pomalu ale jistě mění naše zajeté vzorce a tím i naši realitu.

Pro úspěšnou manifestaci je naše podvědomí buď velká brzda (máme spoustu limitujících vzorců a negativních přesvědčení) nebo naopak ten největší motor – naše prospěšná přesvědčení podporují celý proces manifestace.

Jak se tvoří takové myšlenkové vzorce? Mrkni se na schéma pod touto lekcí.👇

Stejně jako si vytváříme negativní myšlenkové vzorce, tak si můžeme vytvářet i ty pozitivní! Funguje to s nimi totiž úplně stejně. Můžeš se každý den vědomě rozhodnout, že si budeš vytvářet pozitivní myšlenkové řetězce a zanedlouho uvidíš, jaké ovoce to přináší.🍇

✏️ Zkus teď v krátkosti započít vytváření POZITIVNÍHO myšlenkového vzorce, který bys chtěl/a mít! (využij schéma dole) Vyber si jednu prospěšnou myšlenku a rozviň myšlenkový řetězec.

Sleduj jak se cítíš, když vytváříš pozitivní myšlenkové řetězce. Jak se ti zvedá nálada a hladina energie.

MODUL 1. ~ Dokončeno
80%
Vytváření negativního myšlenkového vzorce ❎

Jedna myšlenka

Například: Tuhle zkoušku jsem nezvládla..

Myšlenkový řetězec

(Okamžitě k té první myšlence navážou další doplňkové myšlenky a vytvoří takzvaný myšlenkový řetězec.) Například: Nezvládla jsem ani tu zkoušku před rokem.., Nezvládla jsem udělat maturitu na první pokus.. Máma mi říkala, že mi to nepůjde..

Několikrát myšlenkový řetězec zopakujeme

(Na nepodařenou zkoušku pomyslíme každý den, a tak každý den vytváříme další a další myšlenkové řetězce)

Výsledek = Myšlenkový vzorec

Po čase myšlenkový řetězec zmizí (už není třeba), protože tyto myšlenky vezmeme "za své" a vytvoříme si v podvědomí myšlenkový řetězec, který si uložíme do podvědomí.
Například: Nejsem dost chytrá.. Nejsem dostatečně dobrá.. Nikdy se mi nic nepodaří..

Vytváření pozitivního myšlenkového vzorce ✅

Jedna myšlenka

Například: Jsem hodně dobrá v běhu!

Myšlenkový řetězec

(Okamžitě k té první myšlence navážou další doplňkové myšlenky a vytvoří takzvaný myšlenkový řetězec.) Například: Uběhla jsem minule nejrychlejší čas ze všech. I ve škole mi sport byl blízký. Možná bych mohla uběhnout i tenhle maraton.. Jde mi i plavání a v míčových hrách vždy mířím přesně..

Několikrát myšlenkový řetězec zopakujeme

(Každý den si vzpomenu, že jsem šikovná v běhu, a tak každý den vytvořím další a další myšlenkový řetězec.)

Výsledek = Myšlenkový vzorec

Po čase myšlenkový řetězec zmizí (už není třeba), protože tyto myšlenky vezmeme "za své" a vytvoříme si v podvědomí myšlenkový řetězec, který si uložíme do podvědomí.
Například: Jsem šikovná. Jsem nadaná na sporty. Zvládnu každou výzvu..

5. LEKCE

Můj životní Bucket list

Úplně se uvolněte  ponořte se do toho, co vše byste chtěli zažít! Svět toho nabízí tolik. Možná Vás nenapadne v tuhle chvíli úplně vše, takže nezapomeňte svůj seznam neustále doplňovat!

✏️ Sepiš si svůj životní Bucket list! Můžeš si stáhnout pracovní list a pustit se do toho.

MODUL 1. ~ Dokončeno
100%

Před koncem prvního modulu máš možnost, „otestovat“ si své znalosti. Zda není potřeba se k některé lekci vrátit a podívat se na ní podrobněji. Tyhle „ankety“ slouží jen k tomu, abyste si vyzkoušeli, zda vše opravdu chápete. Výsledky jsou anonymní a rozhodně by to pro vás neměl být žádný stres. Jen další učební pomůcka.🙏🤍

Gratuluji! Jsi u konce prvního modulu! 🥳

 Tohle byl ale jen takový začátek, příprava na to, co tě dál bude čekat.:)  V druhém modulu půjdeme už mnohem hlouběji. Budeme se věnovat do hloubky základním tématům manifestace. Půjde především o teorii, protože do té samotné praxe se pustíme naplno až ve třetím modulu. Ale ani v tomto druhém tě o praxi samozřejmě neochudím.

Čeká tě nespočet nových a důležitých informací. Dobře se vyspi, nachystej si dostatek energie a pusť se do toho! Tvoje vysněná realita už na tebe čeká. ✨