Kdo jsem?

O mně

Tak stručně, co to jen jde!

Jmenuju se Kristýna Rássová a jsem především člověk, který miluje svůj život. Už několik let jsem na vlně osobního rozvoje, který mi ho obrátil o 180 stupňů a já začala žít vědoměji. A protože si jdu každý den za svými sny a plním si je, můžete právě číst můj blog. 

Dlouhou dobu jsem byla ten typ člověka, který se stále hledá. Snad každý měsíc jsem měnila názor na to, co chci v životě dělat a nakonec bezradná prohlásila, že raději nic. Až když jsem odstranila myšlenkové vzorce typu:

  • Tuhle práci nemůžu dělat, protože mi nikdo dobře nezaplatí.
  • Co by na to řeklo okolí? Rodiče?
  • To nezvládnu.

Tak jsem začala poslouchat svoje srdce a šla si za tím, co si opravdu přeju. Věřím, že se v tom spousta lidí najde.

A protože miluju motivování, inspirování a sledování lidí na jejich cestě, rozhodla jsem se založit tenhle blog, kde chci sdílet svojí vlastní cestu a psát o věcech,  které mně samotné neskutečně pomohly, a které miluju.

Tento rok jsem opustila vysokou školu, která mě nenaplňovala a udělala si kurz instruktora jógy. Protože jóga je další moje obrovská vášeň, můžete mě najít v jógových studiích: Yoggini v Nehvizdech, v Lázních Toušeň ve studiu Najdi klid nebo v Praze ve studiu Jóga Karlín. Brzy se také můžete těšit na lekce jógy na YouTube!

 

Jsem Kristý, těší mě.

 

RYT 200 Hatha jóga

Sleduj mě
Pro více inspirativního obsahu

©Kristýna Rássová, 2021