Ze srdce ti gratuluji🙏

Můžeš na sebe být právem pyšná/ý.

Uběhl měsíc, co padlo rozhodnutí vzít život do svých rukou a začít si ho tvořit VĚDOMĚ podle sebe. Ne podle ostatních, ne podle toho „co bychom měli“ nebo podle limitů a negativních přesvědčení. 

Ale ze srdce. Z tvojí duše, která tě od začátku tvého života navádí směrem, jakým se máš vydat.

Chci, abyste si plně uvědomili, co všechno se tento měsíc pohnulo a kolik práce jste na svém myšlení a životě udělali.

🌟Kolika meditacemi jste prošli a zlepšili tím svoje zdraví, ale i mnohem víc.

🌟Kolikrát jste vizualizacemi posouvali svoje hranice a jasně vysílali životu, co chcete žít.

🌟Kolik reálných kroků jste udělali blíž ke svému snu. Ať už byly jakkoliv velké, jste o desítky kroků BLÍŽ NEŽ JSTE BYLI PŘED MĚSÍCEM. 

🌟 Kolik negativních myšlenek jste zastavili a řekli jasné NE, že tohle si v životě tvořit nechcete.

🌟 Jaké obrovské množství pozitivních semínek jste tímto měsícem zasadili.

 

Jak teď dál?

Jak už jsem říkala na začátku výzvy, tímto měsícem to nekončí. Naopak začíná ta největší zkouška toho, jestli opravdu začnete žít život podle sebe a svých přání.

Během 30 dní jste získali spoustu informací, nástrojů, technik s zkušeností. VYUŽÍVEJTE JE VE SVÉM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ. Jak víte, nestačí si jednou za týden na 10 minut představovat svá přání. Musíte ho ŽÍT. 

Zaseli jste desítky pozitivních semínek a teď už si jen dávejte pozor, abyste je nezničili svými negativními myšlenkami, pochybami a strachy. Ale abyste je stále dobře živili a ony mohly krásně vyrůst.

Vše na tomhle světě se děje s určitou prodlevou. Buďte otevření a nezapomínejte na svůj záměr. Už brzy budete sklízet plody, které jste zaseli.

Zároveň se nenechte odradit, že ještě stále dobíhají věci, které jste si vytvořili svým neprospěšným myšlením z minulosti. Berte si z toho poučení, že tohle už si tvořit nechcete.

K obsahu výzvy budete mít přístup i nadále. Můžete se vracet k meditacím a informacím, které si nestačí přečíst pouze jednou. Chci abyste si z výzvy vzali maximum.

 

Dej mi vědět, jak se ti výzva líbila!

Budu moc ráda, když mi napíšeš recenzi, jak se ti výzva líbila. Co ti přinesla, naučila tě a jak jsi za ten měsíc dokázal/a postoupit.

Moc mě to zajímá a zároveň mi to pomůže při mé další tvorbě.🙏

Dej mi zpětnou vazbu na e-mail: moznajetojinak@gmail.com nebo instagram.

Ze srdce děkuji.💕

BONUSY

Cítíte, že si přejete pokračovat a jít ještě hlouběji?

Pro ty z vás, co chcete vedení a podporu:

Pro účastníky výzvy platí do konce měsíce sleva na Holistický koučink se mnou! 

Na koučink slevu nikdy nedávám, protože vím, jak obrovskou hodnotu má. Co může dokázat koučink spolu s hypnoterapií za změny. Vy jste ale za tenhle měsíc prokázali velkou vnitřní sílu a odvahu vzít zodpovědnost do svých rukou a vím, že tenhle proces může koučink vystřelit ještě hodně daleko.

A tak pokud vás volá užší práce se mnou, přihlaste se do konce měsíce a do poznámky v přihlášení zadejte „účastník výzvy“

Budu se na Vás moc těšit!

Více o koučinku se mnou najdete tady: https://www.moznajetojinak.cz/holisticky-koucink/

 

MEDITACE PRO ŠŤASTNĚJŠÍ ŽIVOT🧘‍♀️

Jestli jste během výzvy zjistili, že ještě potřebujete pracovat na svých základech (sebeláska, vděčnost, odpuštění, mužskoženská energie, hojnost..) a podívat se hluboko do sebe, ke kořenům neprospěšných přesvědčení a bolesti.. Dávám vám do konce měsíce možnost vstoupit do meditačního kurzu, za sníženou úvodní cenu.

Najdete tam velmi silné meditace na každé téma, ale i video lekce s pracovními listy.

🧘‍♀️SLEVA – 60% DO KONCE ÚNORA🧘‍♀️

Stačí zadat slevový kód: manifestacnivyzva

Přihlásit se do kurzu můžete zde: https://www.moznajetojinak.cz/on-line-kurz-meditace-pro-stastnejsi-zivot/

ŽIVÁ AKCE SE MNOU 🌟

Díky tomu, že jste se účastnili výzvy, dostanete jako jedni z prvních možnost přihlásit se na celodenní přednášku, která se uskuteční 1. dubna 2023 v Praze.🥳

Brzy se můžete těšit na e-mail s odhalením akce. 🙂

 

Děkuji, že jste se výzvy zúčastnili a každému z vás přeji, ať se vám splní i ty nejdivočejší sny.🌊

S láskou

Kristý

Manifestační výzva

4. týden

Vítej u 4. (posledního) týdne výzvy ! 🥳

Máš před sebou poslední týden výzvy, a tak si ho užij naplno! 🙂

Věřím, že z meditací a filmů se už stal tvůj návyk. Něco, co děláš už bez velkého úsilí každý den přirozeně. Což je další benefit téhle skvělé výzvy, protože díky ní sis vybudoval/a zdravé návyky, které ti budou ku prospěchu i na tvé další cestě. Protože tohle je teprve začátek.🌟

Výsledky pociťuješ už teď, ale co teprve za další měsíce? Pamatuj, že ta krásná pozitivní semínka, co teď zaséváš, budeš i jednou sklízet. A tak se o svojí zahrádku – mysl, stále pěkně starej, aby tvá semínka opravdu vyrostla. 🪴

Na konci se sem nezapomeň mrknout pro uzavření výzvy, skvělé bonusy a pár rad, jak pokračovat dál! 🙏

 

Meditace 🧘‍♀️

3. ranní meditaci, kterou jsi začal/a 6.2 pokračuj až do konce výzvy. Najdeš ji pod tímto textem. 🙂

TIP: Meditaci si dej vždy do sluchátek. Nejen, že budeš mít kvalitnější poslech a budeš se lépe soustředit, ale nebudou Tě rušit ani okolní vjemy. Vytvoříš si tak na chvíli svoji bublinu 🙂

Když klikneš na tlačítko stáhnout a poté na tři tečky vedle symbolu zvuku, můžeš si meditaci stáhnout v mp3 do svého počítače nebo telefonu.

Má podpora 💕

Máš poslední týden, kdy můžeš naplno využít mojí podporu, a tak se mi neváhej kdykoliv ozvat pro podporu nebo pro sdílení svého progresu!

Odškrtávací plánek

V odškrtávacím plánku si každý den doporučuji odškrtnou svojí práci. Stejně jako minulé týdny 🙂 Samozřejmě si si plánek uprav, jak budeš potřebovat a klidně si zapisuj i další faktory.

V políčku „Myšlenky k záměru“ a „Stop negativní myšlenky“  doporučuju použít místo fajifky (✓) barvičky. Zelená – dařilo se mi daný den hlídat negativní myšlenky, oranžová – dařilo se mi to průměrně, červená – dnes se mi tolik nedařilo.

 

Shrnutí

  • Každý den si udělej 2x (3x) vizualizační techniku a nezapomeň po ní vždy udělat JEDEN MALÝ KROK DOPŘEDU ke svému snu. (Ať už si budeš zjišťovat informace, zapisovat poznámky, plánovat,  tvořit, cokoliv, co Tě posune v před 🙂
  • Každý den ranní meditaci
  • Odškrtávání v týdenním plánku
  • Dodržování denního plánu o 7 bodech (z úvodní lekce)

během týdne sem budou přibývat denní tipy, rady a speciální meditace.

Takže se sem nezapomeň občas podívat a načerpat novou inspiraci 🙂

Týdenní inspirace a tipy

1. Tip 

Proč afirmace nefungují, ale vlastně ano?

Přišlo mi od vás několik otázek, co se týká afirmací. Tak se na to pojďme spolu podívat! 🌟

= Afirmace je jednoduchá věta, v přítomném čase, pozitivně laděná, kterou si opakujeme v duchu nebo nahlas, abychom si ji „naprogramovali“ do mysli. Změníme tak svoje dosavadní myšlení, přesvědčení a naladění.

Například: „Každý den se cítím lépe ve svém těle.“, „S každým dalším dnem se můj život zlepšuje.“, „Jsem dostatečně dobrá.“

• Kdy afirmace funguje:

Když ji dokážeme alespoň na nějaké úrovni uvěřit a procítit při ní pozitivní emoci. Bez procítění dané afirmace pozitivní emocí se „nic“ moc nestane.

Kdy „nefunguje“:

Když dané větě/afirmaci absolutně nevěřím a prožívám při ní jen silné negativní emoce.

Například:  Nemám ráda své tělo a připadá mi ošklivé. Takže se při opakování afirmace „Mé tělo je krásné a přijímám ho“ budu cítit špatně. Při každém vyslovení procítím negativní emoci a nebude mi dobře. 

V tuhle chvíli je tahle afirmace spíše na škodu. Ještě více ve mě prohlubuje nenávist k vlastnímu tělu a negativní pocity spojené s ním. Proto je velmi důležité zvolit tu afirmaci, kterou zvládnete alespoň na nějaké úrovni PŘIJMOUT. Nebo uvěřit, že by to tak v budoucnu mohlo být.

V tomto případě bych afirmaci nahradila: “ Každý den se můj vztah k mému tělu zlepšuje“, „Každý den přijímám svoje tělo o něco víc.“, „Cítím se den o de dne lépe ve svém těle.“, „Pracuji na své sebelásce.“

V tu chvíli takové afirmace budou pro mojí mysl mnohem přijatelnější a silné negativní emoce nepřijdou.

ALE POZOR. I když si budete opakovat afirmaci, které zatím nevěříte, tak se posouváte dál. Když si budu opakovat „Mám úspěšné podnikání,“ ale tomuhle tvrzení nevěřím, protože mé podnikání úspěšné zatím není…Tak si stejně do svého podvědomí programuji pozitivní přesvědčení. Po čase začnu afirmaci víc a víc věřit a propracuji se až k tomu, kdy dokážu procítit pozitivní emoci při jejím vyslovení. 

AFIRMACE FUNGUJÍ, JEN JE POTŘEBA ZVOLIT AFIRMACI SPRÁVNĚ. 🙏

 

2. Tip

Jak se neprospěšných přesvědčení zbavit?

Říkáte si, že stále trochu tápete v tom, jak se zbavit neprospěšných přesvědčení, která vám cestu za vaším přáním můžou sabotovat? 

Ta cesta je v jednoduchosti.☀

1. To nejdůležitější, co musíte udělat, je přestat dané přesvědčení ŽIVIT.

Opravdu je to nejpodstatnější z celého procesu. Z předchozího týdne už víte, jak taková přesvědčení vznikají:

MYŠLENKA – MYŠLENKOVÝ ŘETĚZEC – PŘESVĚDČENÍ

Můžete si destruktivní přesvědčení představit jako vzrostlé semínko. Buď ho budete stále živit a ono bude růst a nabývat na síle.🪴 Nebo se rozhodnete ho už nehnojit, nezalívat a ono začne pomalu slábnout až uschne úplně.

Hlídejte si své myšlenky velmi pečlivě a každou negativní myšlenku zastavte v zárodku a přejděte svou pozorností jinam. Budete mít z poloviny vyhráno.

Možná vám to zní až moc snadně, ale věřte mi. Až to opravdu zkusíte aplikovat do svého každodenního života, už po týdnu se budete cítit mnohem lépe a sami uvidíte, jak je vaše přesvědčení slabší a slabší.

2. Když jste negativní přesvědčení přestali živit, je nejlepší čas pro to, nahradit ho jiným!  PROSPĚŠNÝM

Na začátku tohoto týdne jsme si pověděli důležité informace o afirmacích. Využijte informace v praxi, ať nezůstanou pouhou teorií a zvolte si afirmaci, které jste schopni uvěřit a procítit u ní pozitivní emoci. 💕

 Tak vyplníte nově vzniklý prostor přesvědčením, které vám na vaší cestě za svými sny bude POMÁHAT. 🙂

3. Tip

Vysokofrekvenční hudba

Zkuste svojí manifestaci podpořit vysokofrekvenční hudbou. Tato hudba pracuje na mnoha úrovních. Můžete si ji pouštět při běžných činnostech (práci, úklidu..) nebo když se budete potřebovat vrátit zpátky do klidu, do svého středu.

Posílám jeden tip na konkrétní skladbu, ale takových skladeb je dostupných opravdu mnoho, a tak si zkuste vyhledat hudbu, která bude vyhovovat vám. Stačí zadat „vysokofrekvenční hudba“. 🙂

4. Tip

Proč tolika lidem manifestace, vědomé tvoření si života nefunguje? Nebo funguje, ale pouze někdy?

Spoustu lidí říká, že jim plnění přání funguje jen v některých případech. Někdy se přání splní a jindy zase ne. Čím to ale je?

Během téhle výzvy jste se naučili spoustu věcí, technik a načerpali důležité informace. Prošli jste si měsícem manifestace, ale zda vše bude na 100% úspěšné nebo zda se splní „jen něco“, záleží na JEDNÉ JEDINÉ VĚCI.

Nestačí si pouze přát. Musíte to žít. 

Co to ale znamená?

• Pokud chci být úspěšná podnikatelka, musím se tak cítit. Musím vědět, že si to zasloužím a že jen přijímám to, co mi patří.

• Pokud chci mít harmonický a naplněný vztah se skvělým partnerem.. musím to žít. Musím si být jistá sama sebou, že jsem skvělá partnerka, a že ke mně patří stejně dobrý partner. Že si to zasloužím.

• Jestli chci být svobodná, cestovat několikrát do roka do krásných destinací, musím se tak cítit. Musím si to dovolit ve svojí mysli a myslet velkoryse. Dovolit si víc. PŘIPUSTIT TO, ŽE JE TO MŮJ ŽIVOT. Není to jen představa, ale je to realita, kterou můžu začít žít pokud si to dovolím.

Nejdřív je nutné se tak CÍTÍT, (udělat vnitřní změnu) a vnější okolnosti se začnou podle toho měnit. Neměníme nejdřív svůj život a pak sebe, ale právě naopak. Změna vždycky musí začít u nás samotných.

Proto jste na začátku výzvy dostali striktní denní plán se 7 body, kterých je potřeba se držet a myslet a žít v souladu s nimi.

Proč se tedy nějaká přání plní a jiná zase ne?

Ta přání, která se nám zdají jednoduchá, nelpíme na nich se splní prakticky hned. V jednu chvíli pomyslím na to, že jsem dlouho neslyšela svojí kamarádku, a že bych ji mohla zavolat….a ona se mi druhý den sama ozve. Říkám si, že bych ráda zašla do té nové restaurace, co je na náměstí a za týden mě tam pozve kamarádka, že tam pořádá svojí oslavu narozenin.

Nemáme totiž v mysli žádný limit, blok, který by říkal, že tohle není možné. Jednoduše TO ŽIJEME, a tak se to děje. A my se potřebujeme dostat na vibraci té reality, kde se naše přání nachází.

Dalo by se říct, že si přání „nepřitahujeme“, ale ladíme se na realitu, kde se daná přání nachází.

Nic se neděje náhodně. Vše má nějakou příčinu a vše se děje z nějakého důvodu.

Nedávno se mi stalo, že ke mně přišla kamarádka a říká mi „Uvědomuješ si, co sis během pár měsíců dokázala vytvořit? Někdo na tom pracuje několik let. Na všechno máš štěstí. Vždycky se ti vše nějak vyřeší samo a přijde ti to nejlepší.“

Jenomže mě už to nepřijde nic tak dechberoucího. Je to můj život a takhle to u mě funguje. Je to moje realita. Neznamená to, že nejsem vděčná, ale že tohle je můj STANDART. A je jen na vás jaký standart si vytvoříte. 

Abych vám řekla příklad, toho, jak já tvořím: 

Sháněli jsme svatební místo. Měla jsem jasnou představu, ale vše bylo už rezervované, nebylo to vyhovující nebo to stálo statisíce. Nestresovala jsem se tím, jenom jsem kamarádce napsala, že vím, že mi život pošle něco dokonalého. Úplně jsem to pustila a byla jsem vnitřně v klidu a přesvědčená, že to přijde. Za týden přišla nabídka od známého, co zrovna tento rok koupil luxusní rekreační dům na samotě, a že nám ho poskytne jen za energie.

Kamarádce se to zdálo neuvěřitelné, a že se takové věci můžou stát jenom mě. Ale já vím, že tohle není o štěstí, ale o našich vnitřních přesvědčeních.

 Není potřeba nic vymýšlet, mít strategie a stále tlačit na svá přání. STAČÍ JE ŽÍT. Jakmile přestanete tlačit, ale brát to tak, že tohle je vaše přirozenost. Váš standart. Něco, co si přirozeně zasloužíte a nebudete to brát jako něco VELKÉHO a nedosažitelného. 

V tu chvíli se to začne dít.

 

5. Tip

Máš před sebou druhou speciální hloubkovou meditaci.

Podíváme se v ní na to, jak jsi vnitřně nastavená/ý. Jaké myšlenkové vzorce máš. Provedu tě vizualizační technikou zámku, podle které dokážeš během chvíle rozklíčovat, jestli máš svoji mysl nastavenou na prospěšnou pozitivní vlnu nebo naopak negativní.

Budeš mít možnost procítit, jaké to je mít v ruce kouzelnou hůlku, kterou můžeš všechno ve svém životě změnit. Stoupneš si do role tvůrce.

Zkusíš si pomocí dechové techniky pustit to, co by tě ve tvoření vysněné reality mohlo brzdit.

Udělej si příjemné klidně prostředí, vezmi si sluchátka a pusť se do prozkoumávání svých podvědomých nastavení. 🧘‍♀️