Manifestační výzva

3. týden

Vítám Tě u 3. týdne výzvy 🎆

Chci ti pogratulovat, protože už za sebou máš 2. týden výzvy! 

Buď na sebe pyšná/ý, protože spoustu svojí energie jsi teď věnoval/a pro sebe, svému snu a pracuješ na sobě!🥳

Jestli se ti některé dny daří lépe a některé hůře, buď v klidu. Je to v pořádku, každý den děláš, co je v tvých silách. Kdyby někdy nastala menší krize, neboj se mi ozvat pro podporu 🙂

Je před tebou další týden a já věřím, že tě v něm čeká spoustu krásných věcí, za které můžeš být vděčná/ý. Není potřeba nic vysvětlovat, protože už je pro tebe obsah výzvy brnkačka a vše znáš🌟.

Nezapomínej na to, že není potřeba hltat milion obsahu a stále se něco nového učit. Ale vybrat si pár technik a ty opravdu APLIKOVAT důsledně ve svém životě a začít je žít. To sice není tak lehké, jako jen přijímání informací, ale stojí to za to. Jen tak nastane opravdová změna. 

Meditace 🧘‍♀️

Nezapomeň, že každou ranní meditaci si pouštíš 10 dní. A tak 2. meditaci, kterou máš v druhém týdnu si pouštíš až do NEDĚLE 5.2. 

Na meditace jste mi psaly nádherné ohlasy, že vám krásně nastartují den. Přesně to je účel, abychom daný den očekávaly ten nejhezčí průběh událostí, a tak se ladily na úplně jinou realitu, než byla ta dosavadní. 🙂

V pondělí už  přejdeme na 3. meditaci, se kterou opět budeš vstávat 10 dní. Najdeš ji pod tímto textem.

Tuhle meditaci si budeš od PONDĚLÍ 6.2 pouštět dalších 10 dní. 🎧

TIP: Meditaci si dej vždy do sluchátek. Nejen, že budeš mít kvalitnější poslech a budeš se lépe soustředit, ale nebudou Tě rušit ani okolní vjemy. Vytvoříš si tak na chvíli svoji bublinu 🙂

Když klikneš na tlačítko stáhnout a poté na tři tečky vedle symbolu zvuku, můžeš si meditaci stáhnout v mp3 do svého počítače nebo telefonu.

Má podpora 💕

Jako každý týden Ti chci připomenout, že máš možnost napsat mi kdykoliv během měsíce. Ať už budeš potřebovat pomoct, odpovědět na otázku nebo sdílet svoje úspěchy 🙂

Neboj se téhle možnosti využít i ty. Napsat mi můžeš na Instagram nebo na email: moznajetojinak@gmail.com

Ráda Ti budu podporou.

Odškrtávací plánek

V odškrtávacím plánku si každý den doporučuji odškrtnou svojí práci. Stejně jako minulé týdny 🙂 Samozřejmě si si plánek uprav, jak budeš potřebovat a klidně si zapisuj i další faktory.

V políčku „Myšlenky k záměru“ a „Stop negativní myšlenky“  doporučuju použít místo fajifky (✓) barvičky. Zelená – dařilo se mi daný den hlídat negativní myšlenky, oranžová – dařilo se mi to průměrně, červená – dnes se mi tolik nedařil.

 

Shrnutí

  • Každý den si udělej 2x (3x) vizualizační techniku a nezapomeň po ní vždy udělat JEDEN MALÝ KROK DOPŘEDU ke svému snu. (Ať už si budeš zjišťovat informace, zapisovat poznámky, plánovat,  tvořit, cokoliv, co Tě posune v před 🙂
  • Každý den ranní meditaci
  • Odškrtávání v týdenním plánku
  • Dodržování denního plánu o 7 bodech (z úvodní lekce)

během týdne sem budou přibývat denní tipy, rady, video lekce a speciální meditace.

Takže se sem nezapomeň občas podívat a načerpat novou inspiraci 🙂

Tento týden Tě tu navíc čeká další video lekce s názvem DŮLEŽITOST REÁLNÝCH KROKŮ.🥳

Týdenní inspirace a tipy

1. Tip 

Tvé okolí

Nejspíše víš, že lidé, se kterými trávíme nejvíce času, nás ovlivňují na mnoha úrovních. Říká se, že jsme odrazem 5 nejbližších lidí v našem okolí. Možná ti to zní jako klišé nebo už sis před dvěmi lety psal/a svůj nejbližší okruh lidí.

Ale naše okolí se neustále mění, lidé se střídají a také se mění jejich chování a vliv na nás. 

Pojď se teď na minutku zastavit a napsat si na papír 5 lidí, se kterými jsi nejvíce v kontaktu. Získáš tak odpověď na to, proč žiješ život, jaký žiješ. Ať už v pozitivním smyslu nebo negativním.

Zapiš si i lidi, kteří ti možná ani blízcí nejsou, ale třeba je to tvůj kolega v práci, se kterým trávíš 5 dní v týdnu.

Když si je napíšeš, zamysli se nad tím, jestli jsou to lidé, kteří tě ovlivňují správným směrem a přináší ti do života pozitivní věci. 

KE KAŽDÉMU ČLOVĚKU NAPIŠ, JAK TĚ VE TVÉM ŽIVOTĚ OVLIVŇUJE.

Pokud tam najdeš někoho, kdo ti nic dobrého nepřináší, ale naopak ti bere energii, zkus se zamyslet nad tím, jak to můžeš změnit. 

2. Tip

Pokud máš ve svém okolí člověka, který tě negativně ovlivňuje, ale nemůžeš s ním hned rozvázat kontakt (například kolega v práci), uvědom si, že to JAK SE CÍTÍŠ, MÁŠ V RUKOU JEN TY. 

Ty dovoluješ zda tě něco nebo někdo ovlivní, zkazí ti náladu nebo vezme energii. 

Když tě někdo chce urazit – jsi ty ten, kdo to dovolí nebo naopak. Zkus se na urážky, negativní myšlenky nebo názory ostatních podívat jako na dárek. Vždy můžeš dárek přijmout nebo ho odmítnout. JE TO NA TOBĚ.

Nic tě nemůže ovlivnit pokud to nedovolíš.

Máš několik možnosti, jak s touhle situací pracovat. Můžeš kolegovi upřímně říct, že takové věci slyšet nechceš. Můžeš ho přestat vnímat kdykoliv začne říkat něco, co s tebou nerezonuje a být myšlenkami jinde. Můžeš si preventivně nasadit sluchátka a pustit si příjemnou hudbu. Nebo s ním komunikovat velmi povrchově a nevcítit se emočně do jeho příběhu. Opakuj si klidně v duchu, že ty jsi silná/ý, nenecháš se ovlivnit a vzít svojí energii.

Zkus tomu nevěnovat tolik energie. Zapoj svojí flegmatickou část a nerozčiluj se nad tím, že ten člověk ti zase říká, co tragického dnes bylo ve zprávách. Mysli na to, že tohle není tvoje a ani být nemusí. Jakmile tomu nebudeš dávat tolik pozornosti a začneš to pomalu ignorovat, uvidíš, že to začne postupně z tvého života mizet.

KAM DÁVÁME ENERGII, TAM TO ROSTE.

3. Tip

Víte, jak vznikají negativní přesvědčení?

Všem je nám jasné, že náš život funguje na základě našich vnitřních přesvědčení, naší víry. Pokud mám přesvědčení, že nikdy nic nedokážu, protože mi život neustále podkopává nohy, co se stane? Přesně takovou realitu budu žít. Budu si přitahovat události, které jsou v souladu s mým vnitřním přesvědčením. S mou vírou. Takže budu mít hroznou práci, kde mě kolegové budou šikanovat, spadnu do louže a zrovna, když budu chtít jet na nákup, auto mi vypoví službu. V tu chvíli se ještě víc přesvědčím, že mám celou dobu pravdu. Protože život mi opravdu nohy podkopává a nedaří se mi, ale proč? Na to už se spoustu lidí nezeptá (nebo zeptá, ale nikdo nechce slyšet pravdivou odpověď.) 

NEČELÍME SITUACÍM, KTERÉ K NÁM PŘICHÁZÍ. ALE SITUACÍM, KTERÉ JSME SI VYTVOŘILI.

Kořen je tedy v naších přesvědčeních, ale jak taková přesvědčení vznikají?

Když máme negativní myšlenku, kterou v čas nezastavíme, tak k nám přijde další a další myšlenka – vytvoří se tvz. MYŠLENKOVÝ ŘETĚZEC. Z myšlenkového řetězce, na který myslíme často, následně vznikne přesvědčení.

NEGATIVNÍ MYŠLENKA = MYŠLENKOVÝ ŘETĚZEC = NEGATIV. PŘESVĚDČENÍ

Tohle většina z vás ví, ale uvědomili jste si někdy, že je to i naopak?

Že z pozitivní myšlenky můžete vytvořit myšlenkové řetězce a z toho poté přesvědčení? ⭐

Říkáte si, že je to naprosto logické, ale zkusili jste to někdy? 🙂

Během výzvy si taková prospěšná přesvědčení při vizualizační technice tvoříte. Ale jak víte, to nestačí. Je třeba mít myšlenky v souladu se svým záměrem i během dne. A tak si zkuste dnes u vaření nebo jiné činnosti vědomě vzpomenout na svůj záměr, na nějakou pozitivní myšlenku a udělejte z ní pozitivní myšlenkový řetězec. 🙂

Můžete si z toho udělat rutinu a pokaždé, co budete vařit, tak si vytvoříte pozitivní myšlenkový řetězec. 🙏

4. Tip

Video lekce – Důležitost reálných kroků

MANIFESTACE JE KOMPLEXNÍ PROCES

Manifestace totiž znamená proměnit to, co si přeješ ve skutečnost – prostřednictvím myšlenek, činů, přesvědčení a emocí.

Žádnou z těchto částí nelze vynechat.

A dneska si ve video lekci povíme, proč je tak důležité nevynechat reálné kroky a nezůstat jen u práce v mysli.🙏

„Když si budu přát vyhrát vyhrát sportku, tak ji taky nevyhraji pokud si nevsadím.“